in

Detalji teške nesreće u kojoj je strdao motociklist: U zavoju izgubio nadzor i udario u prometni znak

Foto Vatrogasci Poreč - ilustracija

Izgubio nadzor u zavoju i sletio s ceste: Teško ozlijeđen 33-godišnji motociklist

Jedna je osoba teško ozlijeđena u prometnoj nesreći koja se dogodila 18. srpnja oko 18,05 sati u Rovinju. 

Nesreća se dogodila kada je 33-godišnjak upravljao motociklom, pulske registracijske oznake, kolnikom županijske ceste, odnosno iz smjera naselja Gripole u smjeru Turnine. U nepreglednom zavoju, vozač je zbog neprilagođene brzine izgubio nadzor nad motociklom te je sletio izvan kolnika, pri čemu je udario u prometni znak. 

Ozlijeđeni motociklist prevezen je helikopterom Hitne medicinske službe u riječku bolnicu, gdje je zbog teških ozljeda zadržan na liječenju.

Kako bi se smanjilo stradavanje vozača motocikla, policija poziva vozače da poštuju prometne propise i da vode računa o svojoj sigurnosti.

Policija je još jednom upozorila vozače motocikala da prilagode brzinu uvjetima na cesti i poštuju prometne propise.

– Glavni uzrok stradavanja vozača motocikala i dalje su nepropisna i neprilagođena brzina. Pozivamo vozače da kontroliraju svoje ponašanje i ne ispituju granice mogućnosti svojih motocikala. Budite odgovorni sudionici u prometu i vratite se sretno svojim kućama – poručuju iz policije.

#Rovinj #Gripole #PrometnaNesreća #Motorist #Motocikl #Policija #PUistarska #HitnaMedicinskaSlužba #Istra #CrnaKronika #IstraTerraMagica

Prva vijest o nesreći u nastavku: 

Opet teška nesreća na istarskim cestama: Motorist helikopterom prevezen u riječku bolnicu

Scene iz filma kod Vižinade: Fizički ga napao, razbio automobil pa ga slijedio i pokušao izgurati s ceste

U mjestu na jugu Istre u istoj noći dvije brutalne tučnjave: Jedan mladić teško ozlijeđen, napadnuti i slovenski državljani

Nakon sukoba muškarac pao po stepenicama: Istarska policija tereti Ukrajinca, evo što se dogodilo

djeca mladi tinejdžeri

Zdravi grad Poreč uključen u europski projekt koji pomaže roditeljima i adolescentima

pixabay

Uzeo novac za uređenje okućnice pa nestao: 73-godišnjak iz Novigrada ostao bez predujma