TAR: Četvrtaši osvojili najsjajnije medalje na županijskom natjecanju u atletici

Jučer, 20. listopada, učenici četvrtog razreda OŠ Tar Vabriga sa svojom su voditeljicom sportske skupine Anamarija Kodnik Circota prisustvovali na Županijskom natjecanju četvrtih razreda u atletici u kategoriji dječaka i djevojčica u sljedećim disciplinama: trčanje 60 m, 300 m, skok u dalj, bacanje vorteksa i štafeta 4×60 m. Natjecanje se održalo u Sportskom centru „Veli Jože“ Poreč. Učenici su u svojim kategorijama osvojili izuzetno dobre rezultate i to:

tar učenici četvrtog razreda medalje županijsko natjecanje u atletici 20-10-2021

djevojčice 1. mjesto

U ukupnom poretku i djevojčice i dječaci su osvojili prvo mjesto te dobili pehare i medalje čemu su se izuzetno veselili.

učenici četvrtog razreda osnovna škola tar vabriga prvo mjesto županijsko natjecanje atletika listopad 2021