TAR: Učenici osvojili više medalja na županijskom natjecanju u krosu – ni kiša ih nije zaustavila!

Nedavno su učenici trećih razreda Osnovne škole Tar-Vabriga sa svojom voditeljicom sportske skupine Anamarijom Kodnik Circota prisustvovali na Županijskom natjecanju trećih razreda u krosu na 700 metara (pojedinačno i ekipno). Natjecanje se održalo na Zlatnom rtu u Rovinju. Unatoč kiši i lošim vremenskim uvjetima učenici su se izuzetno potrudili i osvojili u pojedinačnoj kategoriji dječaka Rene Circota 1. mjesto i upojedinačnojkategoriji djevojčica Tessa Sloković 3. mjesto.

U ekipnom natjecanju su isto tako osvojili lijepe rezultate i to 1. mjesto u kategoriji djevojčica (grupa učenica Sarah Imamović, Tessa Sloković i Mathilda Stein) i 3. mjesto u kategoriji dječaka (grupa učenika Rene Circota, Jan Lugar i David Košeto).

Učenici su se zabavili i vesele se osvojenim peharima i medaljama, javila nam je učiteljica Kodnik Circota.