Bronca za vrsarske stolnotenisače – Poseban uspjeh Paola Pulića

Foto Stolnoteniski klub Vrsar

U nedjelju 23. siječnja održano je ekipno prvenstvo Primorsko-goranske i Istarske županije u stolnom tenisu. U kategoriji juniora Vrsar je u sastavu Emil Prekalj, Kevin Sirotić i Paolo Pulić osvojio 3. mjesto. U konkurenciji juniorki Vrsar je osvojio 1. mjesto u sastavu: Ana Lukez, Ema Brizić i Morena Brajković.

Domaćin turnira bio je Stolnoteniski klub “Vrsar”. Isti dan u Vrsaru je održan  i kvalifikacijski turnir 2. grupe za Top 16 mlađih kadetkinja i kadeta, kao i mlađih juniorki i juniora. U kategoriji mlađih juniorki Ana Lukez osvojila je 3. mjesto.

U kategoriji mlađih kadeta stolnotenisači iz Vrsara osvojili su 3. mjesto – Emil Prekalj i najbolji na ovom turniru bio je prvoplasirani Paolo Pulić. U subotu 29. siječnja na Krku se igra novi kvalifikacijski turnir na kojem nastupa kadetkinja Vrsara Ema Brizić, a u nedjelju 30. siječnja u Vrsaru je juniorski kvalifikacijski turnir za Top 16 najboljih u Hrvatskoj.