Kadeti Rukometnog kluba Poreč svladali Labinjane

Jučer su u Labinu kadeti Rukometnog kluba Poreča odigrali 6. kolo 2.HKRL zapad protiv domaćina RK Rudan Labin i pobijedili.

Odmah na početku utakmice su rukometaši trenera Miroslava Mataije dali do znanja vršnjacima iz Labina da su im u goste došli uzeti bodove, pa je u 10. minuti bilo 5:0 za Poreč, a na odmor se otišlo rezultatom 11:8. U nastavku su porečki kadeti održavali prednost i utakmicu sigurno priveli kraju do konačnih 20:18.

Kod Porečana se najviše istaknuo Luka Radunović s 8 pogodaka, ali treba naglasiti da su se skoro svi igrači iz zapisnika upisali u listu strijelaca.