Odbojkašice Poreča osvojile sva tri seta u Pazinu

Odbojkaški klub Poreč odigrao je jučer, 15. listopada, utakmicu županijskog prvenstva za juniorke u Pazinu, gdje su igračice osvojile sva tri seta.

OK Pazin-OK Poreč 0:3 ( 18:25, 12:25, 17:25 )

Juniorke OK POREČ su pobjedom krenule u obranu naslova županijskog prvaka. Ostvarile su to u pazinskoj dvorani, nakon 70 minuta dobre igre.

U utakmici sa preko 30 loših servisa, porečanke su cijelo vrijeme držale konce u svojim rukama, pa su tako domaće igračice vodile samo jednom i to početkom drugog seta, rezultatom 2:1. Malu krizu su gošće imale u trećem setu pri rezultatu 8:17, kada domaće rade seriju od 4:0. Slijedi reakcija trenera Salapure sa klupe, nakon čega se utakmica mirno privodi kraju.