POREČ: Jadran zabio Novigrađanima čak 7 puta

Jadran – Novigrad 7:0 (Valenta 3x, Sumić 2x, Banić, Dujanić)

Porečki nogometaši jučer su slavili protiv gostiju iz Novigrada velikom pobjedom, u kojoj gosti nisu upisali niti jedan gol.

Prenosimo skraćeno izvješće s portala Istrasport.eu koji piše da u prvih 45 minuta nije se slutio potop, iako je gost bio podređen cijelo vrijeme. U nastavku je jednostavno „probilo“, Porečani su „krcali“ protivnički gol. Situaciju najbolje opisuje događaj kada napadač Jadrana krade loptu gostujućem posljednjem igraču, a ovaj nije krenuo za njim, nego ga je samo pogledom pratio dok je domaćin zabijao pogodak.

Za kraj, bez obzira kako izgledali Novigrađani, treba spomenuti fantastičnog Emanuela Valentu koji je jučer, uz jednu asistenciju, upisao i nova tri gola pa ih sada ima deset u posljednjih sedam susreta. Svaka čast porečkom ofenzivcu.

POREČ – SRC Veli Jože – III HNL ZAPAD – 10. KOLO
SUDAC: Milan Kukuljan (Podkilavac) POMOĆNICI: Igor Bahun i Dominik Salaj (oba Rijeka) ČETVRTI SUDAC: Marin Rožman (Rijeka) DELEGAT: Slaven Skender (Rijeka)

JADRAN – NOVIGRAD 7:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Valenta 46´, 2:0  Valenta 55´, 3:0 Valenta 64´, 4:0 Sumić 68´, 5:0 Sumić 82´, 6:0 Banić 86´, 7:0 Dujanić 87´

Žuti kartoni: Lepinjica (Jadran)

JADRAN: Pavlić, Leko (od 69. Tomić), Bernobić, Mofardin (od 69. Banić), Užila (od 80. Žiković), Maružin (od 46. Perković), Lepinjica, Sumić, Tikas, Valenta, Radman (od 80. Dujanić).

Trener: Dalibor Šuran

NOVIGRAD: Nicoletti, Vlašić, Totić, Malkić (od 21. Rališ), Salihić, Dukađin (od 74. Krmpotić), Bogdanović, Bijelić, Rivelino (od 65. Rauch), Pinto, Stupar.

Trener: nema prijave