Poreč: Karatistice Eva Paola Ramaja i Lucija Jozić osvojile medalje na Kupu Hrvatske

Foto Karate klub Finida Poreč

EVA PAOLA RAMAJA SREBRNA I LUCIJA JOZIĆ BRONČANA NA KUPU HRVATSKE U BORBAMA ZA MLAĐI UZRAST

U subotu je u Sesvetama održan Kup Hrvatske u karate borbama za mlađe dobne skupine, na kojem je nastupilo 214 natjecatelja iz 43 kluba Hrvatske.
Kup je poslužio kao kvalifikacijski turnir za odlazak na Prvenstvo Balkana, koje će se održati od 3. do 5. svibnja u Beogradu.
Uvjet za odlazak na Prvenstvo Balkana je bio osvajanje odličja na Kupu Hrvatske.

Iz Karate kluba Finida Poreč Eva Paola Ramaja (djevojčice 12 godina, – 40kg) osvojila je 2. mjesto i srebrnu medalju, a Lucija Jozić (djevojčice 11 godina, – 40kg)  se izborila za 3. mjesto i brončanu medalju, te su tako obadvije osigurale nastup na Prvenstvu Balkana.

Nažalost, Petar Puškarić (dječaci 10 godina, – 35kg) u repasažnoj borbi za 3. mjesto i brončanu medalju je meč izgubio te se u konačnici plasirao na 5. mjesto, objavio je KK Finida.