POREČ: Matea Sumajstorčić i Mauro Bobanović drugi na Otvorenom prvenstvu Slovenije

Foto KDPSR ''POREČ'' - Mauro Bobanović I Matea Sumajstorčić

Na Otvorenom prvenstvu Slovenije na 5.000 metara u bazenu održanom u Radovljici u sastavu reprezentacije Hrvatske nastupili plivačice i plivači KDPSR ”POREČ” Matea Sumajstorčić, Ana Bobanović i Mauro Bobanović.

U Radovljici je 19.01.2023. održano je Otvoreno prvenstvo Slovenije na dionici 5.000 m u bazenu. Nastupile su plivačice i plivači iz Slovenije, Hrvatske i Srbije.
U ženskoj konkurenciji Matea Sumajstorčić je s odličnim rezultatom 1:09:45 zauzela 2. mjesto stigavši u cilj 10 sekundi iza prvoplasirane Špele Perše, ostavivši pritom trećeplasiranu Mašu Cvetković iza sebe za preko 4 minute.
Najmlađa plivačica na natjecanju, mlađa juniorka Ana Bobanović (2009.), zauzela je 7. mjesto s rezultatom 1:07:57.

U konkurenciji muškaraca Mauro Bobanović je s rezultatom 0:58:34 zauzeo 2. mjesto s četrdesetak sekundi zaostatka za pobjednikom Arne Furlan Štularom. Trećeplasirani je bio hrvatski reprezentativac Roko Krpina, koji je za Maurom zaostao 18 sekundi.
Sjajan početak godine za plivačice i plivače KDPSR ”POREČ”.

Izvor: Klub za daljinsko plivanje Poreč

sonda

Ako se želite okušati kao dizajneri: Studio Sonda iz Vižinade poziva na kreiranje Kraševih božićnih slatkiša

Sestre Štetić i ravnateljica Tatjana Gulić Pisarević - Foto TUŠ A. Štifanića Poreč

POREČ: Sestre Štetić, učenice TUŠ-a A. Štifanić, juniorske su prvakinje Hrvatske u kuglanju!