POREČ: Šuranovi nogometaši “potopili” Grobničane

Foto NK Jadran Facebook

NK Jadran Poreč pobijedio je jučer Grobničane na njihovom terenu, zabivši im čak šest golova. Jadran je demonstrirao snagu i ljepotu igre, piše portal Istrasport.hr. Najviši u skoku bio je Paolo Bernobić u šestoj minuti, da bi David Ereiz u 17. minuti povisio na 0:2. Taman kad se činilo da bi možda mogli Grobničani doći do “zraka”, fantastični Igor Lepinjica uništava sve njihove nade golom u 35. minuti.

Do kraja susreta u listu strijelaca upisao se i Andrea Maružin, a porečki topnik dvaput je pogodio, u 60. i 75. minuti da bi točku na “i” ove jednosmjerne utakmice postavio Mate Ivetić minutu prije kraja regularnog dijela susreta. Nakon toga krenula je porečka fešta zajedno sa Šajetama koji su ih i ovaj put zdušno bodrili.

ČAVLE – SRC Mavrinci – III HNL ZAPAD – 20. KOLO
SUDAC: Sabina Bolić (Zagreb) POMOĆNI SUCI: Gordana Katušić (Gradec) i Ivona Pejić (Zagreb) ČETVRTI SUDAC: Jelena Kumer (Breganica) DELEGAT: Marinko Puškarić (Rijeka)

GROBNIČAN – JADRAN 0:6 (0:3)
Strijelci: 0:1 Bernobić 6′, 0:2 Ereiz 17′, 0:3 Lepinjica 35′, 0:4 Maružin A. 60′, 0:5 Maružin A. 75′, 0:6 Ivetić 89′

Žuti kartoni: Pilčić, Vukelić, Babić (Grobničan) Radman (Jadran)

GROBNIČAN: Srok, Ivančević, Vukelić, Grgić, Pilčić, Matković, Simonaj, Blašković (84. Rožić), Dedić, Kurilić (39. Babić), Jagić (46. Batarelo)

Trener: Dušan Gruevski

JADRAN: Pavlić, Ilić (57. Ivetić), Mofardin (71. Banić A.), Užila, Maružin A. (78. Dujanić), Lepinjica, Sumić, Tikas, Ereiz (71. Perković), Radman (78. Leko), Bernobić

Trener: Dalibor Šuran