POREČ: Velik uspjeh cicibanke Paole Puškarić

Foto Karate klub Finida

Nakon ljetne pauze, Karate klub Finida iz Poreča nastupio je na 10. Zagreb karate kupu 2023., međunarodnom karate turniru u borbama i katama za sve uzraste, koji se održao 9. rujna u Zagrebu.
Turnir je okupio 520 natjecatelja iz 60 klubova iz pet država (Bugarske, Hrvatske, Mađarske, Srbije i Slovenije). Članovi Karate kluba  ”Finida” nastupili su s tri natjecatelja u borbama i osvojili jednu zlatnu medalju.

Za 1. mjesto i zlatnu medalju izborila se Paola Puškarić, kategorija cicibanke – 24kg.

Nadomak brončane medalje bila je učenica Lucija Jozić, koja je u repasažnom nastupu za brončanu medalju izgubila, te se u konačnici plasirala na 5. mjesto.
Nažalost, Petar Puškarić nije uspio zabilježiti značajniji rezultat.