Porečke gimnastičarke osvojile 7 medalja na županijskom prvenstvu

U utorak 26. listopada u dvorani Intersport u Zelenoj laguni održano je Županijsko prvenstvo u ritmičkoj gimnastici koje je ujedno i kvalifikacijsko natjecanje za Završnicu kupa Hrvatske. Porečanke su pod vodstvom trenerica Natalije Tvrtković i Ane Vukoje osvojile ukupno 7 medalja. U kategoriji mini Gala Velenik osvojila je 3. mjesto, a Paola Puškarić 4. mjesto.

U kategoriji mlađih kadetkinja Umma Ramadani je osvojila 2. mjesto, Olja Trbović 3. mjesto, Rita Gulić 4. mjesto a Luana Milotić 6. mjesto. U kategoriji kadetkinja Mia Tubaković je osvojila 1. mjesto, Lara Cramer 2. mjesto, Marie Lou Čugalj 3. mjesto a Lea Jugovac 5. mjesto.

U kategoriji juniorki Ana Cvitković je osvojila 1. mjesto. Dobrim rezultatima sve su se takmičarke  kluba kvalificirale u Završnicu kupa Hrvatske koja ih očekuje već iduće subote 6. studenog u Vrsaru.