Porečki Spirit domaćin Istarskog kupa daljinskog jahanja – Izvrsne Noemi Biljman, Noemi Vojnić i Tina Jurković

Foto Konjički klub Spirit Poreč

Protekle subote, 23. ožujka, sa startom u Gambetićima Konjički klub Spirit iz Poreča organizirao je 1. kolo Istarskog kupa daljinskog jahanja. Na natjecanju je sudjelovalo 18 jahaćih parova iz 6 istarskih klubova. Svi jahaći parovi uspješno su završili utrku. Konjički sport i disciplina daljinskog jahanja sve je popularnija među mladima što pokazuje i sve veći broj kadeta u ovoj disciplini. Porečki klub predstavljala su dva jahaća para, Ivana Matošević, osvojivši 4. mjesto u seniorskoj kategoriji i Noemi Biljman, osvojivši 1. mjesto u juniorskoj kategoriji.

Utrka je završena u zajedničkom druženju svih sudionika. Sljedeće kolo zakazano je za 13.4. u organizaciji KK Astre.