Pregršt medalja za porečke gimnastičarke na Rondo kupu

Foto KRSG Poreč

U subotu je u Osijeku održan 14. međunarodni turnir u ritmičkoj gimnastici Rondo kup na kojem su se natjecale  gimnastičarke iz BiH, Mađarske, Slovenije, Srbije i Hrvatske. Porečanke su opet bile vrlo uspješne i vratile se sa pregršt medalja.

U kategoriji mlađih kadetkinja Umma Ramadani osvojila je 1. mjesto u vježbi s obručem i 6. mjesto u vježbi bez rekvizita, Rita Gulić osvojila je 5. mjesto u vježbi bez rekvizita te 6. mjesto u vježbi s obručem. Kadetkinja Marie Lou Čugalj je u kategoriji 2010. godišta osvojila 2. mjesto u vježbi s obručem i 3. mjesto u vježbi s loptom.

U kategoriji 2009. godišta kadetkinja  Lea Jugovac je osvojila 2. mjesto u vježbi s obručem i 3. mjesto u vježbi s loptom, dok je Lara Cramer osvojila 3. mjesto u vježbi s loptom i 4. mjesto u vježbi s obručem. Juniorka Gresa Ramadani  natjecala se u  A programu i osvojila 1. mjesto u vježbi s čunjevima i 3. mjesto u vježbi s obručem.

selekcija kickboxing istre u budvi europsko prvenstvo

Istrani osvojili 4 medalje na Europskom kickboxing prvenstvu – Titula prvaka i viceprvaka pripala Puljanima