Srebro i bronce za porečke ritmičarke Petru Belević i Gresu Ramadani

Proteklog vikenda u Zadru održan je 9. međunarodni turnir ritmičke gimnastike gdje se natjecalo oko 250 gimnastičarki iz 7 europskih zemalja (BiH, Finske, Italije, Mađarske, Slovačke, Slovenije i Hrvatske).

Porečki klub predstavljale su dvije gimnastičarke pod vodstvom trenerice Laure Božić i trenerice i sutkinje Jane Oplanić.

-Ritmičarke su pokazale dobru formu i u velikoj konkurenciji vratile se kući s medaljama. Gresa Ramadani je osvojila broncu u vježbi s čunjevima, 4. mjesto u vježbi sa obručem, te 5. mjesto u vježbi loptom. Starija ritmičarka Petra Belević osvojila je srebro u vježbi s obručem, broncu u vježbi s loptom, te 13. mjesto u vježbi sa čunjevima.
Bila je ovo ujedno i generalna proba  gimnastičarkama pred pojedinačno i ekipno prvenstvo Hrvatske koje se održava u Osijeku 19. i 20. listopada, doznajemo od predsjednice KRSG Poreč Ankice Jengić.

POREČKI MJESEC PODUZETNIŠTVA – Kako emocionalnim marketingom utjecati na potrošače?