TAR: Dominik Maršić zlatni, a Raul Vojinović brončani na turniru u Vrsaru

Povodom  proslave sv. Martina u četvrtak su Stolnoteniski klub Vrsar i Općina Vrsar bili domaćini prigodnom međunarodnom stolnoteniskom turniru koji je okupio više od pedeset natjecatelja i natjecateljica u svim dobnim kategorijama.

U mlađim kategorijama za Stolnoteniski klub Tar nastupili su Dominik Maršić, Raul Vojinović, Teo Maršič i Ante Antičević.

Odličnom igrom iznenadio je mladi Dominik Maršić osvajanjem prvog mjesta i velikog pehara, dok je Raul Vojinović uspio osvojiti brončano odličje.

Teo i Ante nažalost ovog puta nisu uspjeli  upisati se među najbolje no pružili su svoj maksimum.

Lijepom gestom organizatora svim natjecateljima u mlađim kategorijama podijeljena su sportska odličja.

U starijoj kategoriji seniora i veterana nastupilo je nešto više od tridesetak natjecatelja iz Italije, Slovenije, Njemačke i Hrvatske a nastupio je i aktualni trener Tara koji je  osvojio  brončano odličje.

Turnir je završio zajedničkim druženjem i večerom koju je domaćin osigurao za sve natjecatelje i natjecateljice.

Ovoga vikenda održava se i veliki memorijalni turnir “Mirko Abramović“ u Varaždinu a već idućeg tjedna na rasporedu su nova sportska uzbuđenja za najmlađe natjecatelje regijskim turnirom u Srdočima pokraj Rijeke, prenio nam je trener stolnotenisača Zoran Holik.

KVOTE ZA STRANE RADNIKE: Za prva tri mjeseca 2020. odobreno 81.600 dozvola, za turizam ni pola od toga

Pazinska Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile slave 120. rođendan – program počinje 11. studenog