Uspjeh u Beču: Porečke ritmičarke osvojile niz medalja

Proteklog vikenda u Beču održan je Young talents cup 2020. u ritmičkoj gimnastici na kojem se natjecalo tristotinjak gimnastičarki iz dvadesetak zemalja. Pod vodstvom trenerica Natalije Tvrtković i Ane Vukoje porečki klub je vrlo uspješno otvorio ovogodišnju sezonu.

U kategoriji kids Marie Lou Čugalj je osvojila 5. mjesto u vježbi s loptom, dok je Mia Tubaković osvojila 6. mjesto u vježbi s obručem.

U kategoriji pre-junior Gresa Ramadani osvojila je 3. mjesto u vježbi s obručem, te 3. mjesto u vježbi sa loptom. U kategoriji juniorki Ana Cvitković osvojila je 2. mjesto u vježbi s obručem, a u A kategoriji junior start Petra Belević osvojila je 3. mjesto u vježbi s loptom.

Ritmičarke čeka aktivni period natjecanja i priprema za Višebojsko  prvenstvo Hrvatske u travnju, javila je predsjednica Kluba ritmičko sporske gimnastike Ankica Jengić.