VRSAR-FUNTANA: Galateice osvojile medalje na prvenstvu Hrvatske u grupnim vježbama

Foto KREG Galatea

GIMNASTIČARKE KREG-a GALATEA ZLATNE I BRONČANE NA PRVENSTVU HRVATSKE U GRUPNIM VJEŽBAMA – APSOLUTNI PROGRAM

U subotu 9. prosinca u dvorani XV gimnazije u Zagrebu održano je prvenstvo Hrvatske u grupnim vježbama u apsolutnom programu. Mlađe gimnastičarke KREG Galatea (Funtana – Vrsar) prvi su put sudjelovale na ovako ozbiljnom natjecanju i ostvarile zavidne rezultate.
Izvrsno 3. mjesto osvojio je tim “Galateice” u sastavu: Mila Rakovac, Viktorija Jovanovski, Helena Glavaš, Mia Benčić i Lena Velenik u kategoriji mini u vježbi bez rekvizita.
Prvo mjesto u kategoriji mlađe kadetkinje osvojio je tim “Galatea” koji čine: Erina Abdiu, Lena s. Mrkobrada, Aurora Jelaš, Mara Jurcan i Stefani Valenta u vježbi s 5 obruča.

U četvrtak 21. prosinca s početkom u 16 sati u dvorani Saline u Vrsaru održat će se tradicionalna Božićna priredba u organizaciji KREG Galatea. Na priredbi će nastupiti sve gimnastičarke kluba.
-Pozivamo sve ljubitelje ritmičke gimnastike i zainteresirane da nam se pridruže i uživaju u prekrasnim izvedbama naših gimnastičarki, poručuju iz Galatee.