in

Istrijanka Eliza Andrejević ušla u polufinale popularne emisije The Voice Kids

Foto HRT

Glazbeni show The Voice Kids Hrvatska koji se emitira na HRT-u okuplja mlade talente iz cijele Hrvatske, a jedna od natjecateljica je i samozatajna djevojčica očaravajućeg glasa – Eliza Andrejević koja dolazi iz Lesišćine, malog mjesta pokraj Lupoglava. Za sebe kaže kako voli „govorit po domaći“, a u uvodnom je prilogu pokazala kako je, osim u pjevanju, spretna i u svojim hobijima – kuhanju i pletenju.

Eliza se publici i mentorima na blind audiciji predstavila pjesmom „Hurt“ Christine Aguilere i svojom je interpretacijom oborila s nogu i žiri i publiku. Za mentora je izabrala Marka Tolju i time postala jedina natjecateljica iz Istre.

U trobojima koji su emitirani ove subote, Eliza je osigurala prolazak u polufinale showa, kada je uz još dvije djevojčice otpjevala pjesmu „Fix you“ te ponovno briljirala.

Na ovogodišnje premijerno izdanje showa The Voice Kids pristiglo je više od 1.000 prijava, uslijedile su audicije tijekom kojih su mentori izabrali svoje timove, a nakon troboja natjecanje će nastaviti samo 16 mladih talenata.

#TheVoiceKids #HRT #ElizaAndrejević #Istra #GlazbeniTalent #MladiPjevači #MarkoTolja #FixYou #BlindAudicija #Polufinale

Muzej grada Pazina poziva na Noć muzeja – Izložba, pub kviz, dodjela nagrada za najbolje fotografije

policija traka mjesto nesreće

TUČNJAVA U POREČU: Goste lokala posprejali suzavcem, fizički ih napali, na njih bacali stolice…