Istarska policija poziva građane da posjete Dan otvorenih vrata te saznaju nešto više o policijskom pozivu i natječajima koji je raspisalo Ministarstvo unutarnjih poslova
Kako bi se mladima približio policijski poziv, Policijska uprava istarska u petak, 24. travnja, održat će Dan otvorenih vrata u Bujama, u sportskoj dvorani Osnovne škole Mate Balote na Školskom brijegu.
Policijski službenici izložit će policijska vozila i opremu koju koriste u svakodnevnom radu, a građani će moći pogledati i pokazne vježbe. Program traje od 10 do 11.30 sati, a odvijat će se prema sljedećem rasporedu:
- 10.00-10.10 sati pokazna vježba rukovanja vatrenim oružjem
- 10.10-10.20 sati pokazna vježba službenog psa
- 10.20-10.40 sati pokazne vježbe zahvata za privođenje i borilačkih vještina
- 10.40-10.50 sati pokazna vježba prolaska poligona prepreka
- 10.50-11.30 sati razgledavanje policijske opreme i vozila
Policija poziva učenike osnovnih i srednjih škola, ali i sve građane da posjete Dan otvorenih vrata te saznaju nešto više o policijskom pozivu i o tome kako i sami mogu postati policajci ili policajke.
#buje #istra #policija #mup #danotvorenihvrata #karijera #mladi #zanimanja #dogadanja #sigurnost #policajac







