Više novosti

• hep croatia cup porec 2019

Sutra starta “HEP Croatia Cup 2019” u dvorani Žatika u Poreču

Od 22. do 24.03.2019. u dvorani Žatika imat ćete prilike gledati Hrvatsku žensku seniorsku reprezentaciju, koja će na HEP CROATIA CUPU 2019. ugostiti reprezentacije Austrije, Češke i Slovenije. Utakmice će se igrati po sljedećem rasporedu: Petak, 22.03.2019. 18:00 Austrija – Slovenija 20:00 Hrvatska – Češka Subota, 23:03.2019. 18:00 Češka – Slovenija 20:00 Hrvatska – Austrija […] Opširnije

• in

Dubrava nemoćna u Velom Joži! Porečki rukometaši briljirali

Jučerašnji derbi između prvo i drugoplasirane ekipe na tablici Premijer lige, RK Poreča i RK Dubrave bio je derbi samo do polovine prvog poluvremena. Imala je Dubrava i vodstvo od dva gola u 7. minuti( 2:4), ali to je bilo sve što im je čvrsta obrana Đankovićevih rukometaša dozvolila u utakmici.Nakon izjednačenja 4:4 Denis Karić postiže dva pogotka sa svog gola na prazan gol Dubrave […] Opširnije

• in

Minići RK Poreča odigrali u Bujama 4. turnir županijske lige u mini rukometu

U subotu 02.02.2019. mini rukometaši RK Poreča rođeni 2008.g. i 2009.g. odigrali su u Bujama 4. turnir županijske lige u mini rukometu. U skupini su mini rukometaši trenera Mateja Medveda rođeni 2008. godine upisali jedan tijesan poraz od ekipe iz Kaštelira. RK Poreč – RK Novigrad 11:7MRK 28. arpil – RK Poreč 10:9RK Poreč – RK Umag 11:10RK […] Opširnije