POREČ: NK Jadran pobjedom započeo pripremne utakmice

Seniori NK Jadran Poreč jučer u Zelenoj laguni započeli su niz utakmica u sklopu priprema za Kup Istre i novu sezonu 3.HNL Zapad. Porečani su goste iz Momjana pobijedili rezultatom 7-0 (5-0), a strijelci na utakmici su bili A. Maružin (4′, 32′), Perković (9′), Ilić (16′), Radman (42′) i Sumić (50′, 65′-11m).

Trener Šuran je izrazio zadovoljstvo s ostvarenim ciljem da svi igrači odrade po 45 minuta utakmice, te da svi nastavljaju pripreme bez ozljeda.

NK Jadran Poreč 1. poluvrijeme: Mišić, Šverko, Leko, Ilić, Banić, Ereiz, Perković, Radman, Herak, Terlević, Maružin
NK Jadran Poreč 2. poluvrijeme: Mišić, Užila, Vladišković, Vlahović, Mofardin, Tomić, Videkić, Ferenac, Lepinjica, Sumić, Karoglan

Sljedeća pripremna utakmica je na rasporedu u utorak 28. spnja protiv juniora NK Istra 1961.

POREČ: Vijećnici izglasali odluku o urbanoj opremi – veliki korak prema uređenju starogradske jezgre