POREČ: Finida prva na Međuškolskom šahovskom turniru

Foto OŠ Finida Poreč

Učenici OŠ Finida iz Poreča osvojili su 1. mjesto na Međuškolskom šahovskom turniru koji se održao 29. travnja 2024. godine, povodom Dana Grada Poreča, u Obrtničkom domu u Poreču. Turnir je okupio sedam škola iz Poreča i okolice, a učenici OŠ Finida su u sjajnoj igri nadvladali konkurenciju i osvojili većinu nagrada.

Ekipa OŠ Finida, koju je vodio mentor Almir Mešić, sastojala se od sljedećih učenika: Danijel Kocijan, Michel Rotar, Arian Matić i Armin Mešić

Osim što su ekipno osvojili prvo mjesto, još su dodatno nagrađeni Danijel Kocijan za najbolji 2. stol i Armin Mešić za najbolji 3. stol.

Međuškolski šahovski turnir Grada Poreča održava se već drugu godinu, a cilj mu je promicati šah kao sport i intelektualnu aktivnost te poticati druženje i zdravu natjecateljsku atmosferu među učenicima, saznajemo u Finidi.

Tripada u Marušićima - Foto TZ Buje 2024.

Uspješna Prvomajska Tripada u Marušićima: Zanimljivo natjecanje pobijedili Buježi u konkurenciji ekipa iz četiri države