TAR: Sjajni rezultati na županijskom natjecanju iz matematike

Učenici Osnovne škole Tar – Vabriga na Županijskom natjecanju iz matematike, kraljice znanosti, postigli su zaista izvrsne rezultate. Na natjecanje ove je godine iz ove škole pozvano čak osmero učenika. Domaćin ovogodišnjeg natjecanja bila je OŠ Vidikovac u Puli.

U kategoriji učenika 4. razreda, u kojoj se natjecalo ove godine čak 27 učenika, tarske tri predstavnice 4.a razreda ostvarile su zaista sjajne rezultate. Lana Babić osvojila je 2. mjestoMaria Krizmanić 6. mjesto i Doris Čutura 19. mjesto. Njihova mentorica je učiteljica Karmen Kureljak.

U kategoiji učenika 6. razreda, u kojoj je bilo 17 učenika, Chiara Mačinić osvojila je 4. mjesto pod mentorstvom učiteljice Tanje Mihoković.

7. razred predstavljala je Eva Barbara Janko i u konkurenciji od 17 učenika ostvarila plasman na 7. mjesto, uz mentoriranje svoje učiteljice Klaudije Mirjanić.

Kategoriju 8. razreda, među 12 pozvanih učenika cijele Istarske županije, boje je branilo čak troje učenika i predstavili su školu u najboljem mogućem svjetlu.

Učenica 8.a razreda Tena Mihoković osvojila je 1. mjesto, učenik 8.b razreda Antonio Živić, 3. mjesto i učenica također 8.b razreda, Lana Brčić 7. mjesto. Njihova mentorica je također učiteljica Klaudija Mirjanić.

Rovinjski muzej u znaku “potonulih brodova”: Otvorena izložba “Zambratija – Prapovijesni šivani brod”

POREČ: Sjajan uspjeh učenika OŠ Finida na županijskim natjecanjima – Pogledajte što su sve osvojili