FUNTANA srušila Bakar: Kakva utakmica Roberta Vlizla

Foto NK Funtana

Lijepe nogometne vijesti iz Funtane

Jučer se odigrala utakmica u Funtani između domaće Funtane i Borca iz Bakra koja je slavila s 2:0. Utakmica nije ni započela kada je već Emanuel Šegon ukrao loptu te idealno poslužio igrača utakmice – Roberta Vlizla. Do 11. minute Funtana je već mogla voditi s osjetljivom prednošću, ali Massimo Terlević i Abel Peteh nisu iskoristili svoje šanse, ali je zato Vlizlo u 11. minuti solo prodorom i odličnim udarcem povisio na 2:0.

Marin Martić i Gianfranco Milocani – Foto NK Funtana

Uslijedilo je uraganskih 20 minuta Funtane koje se činilo da će napuniti mrežu gostiju. Gosti su potom polako umrtvili igru, a Funtana se zadovoljila rezultatom. U 76. minuti Milocani je obranio opravdano dosuđeni jedanaesterac i to hvatajući živu loptu.

Na kraju, dvije kontrе koje je poveo Leonardo Žulić nisu iskorištene na najbolji način. Za kraj zaključak – još jedna pobjeda Funtane koja ju je podigla na sam vrh ljestvice.