FUNTANA/VRSAR: Galatea uspješan domaćin kvalifikacija u ritmičkoj gimnastici uz puno medalja

Foto KREG Galatea

Nedavno je u organizaciji KREG-a Galatea u dvorani Saline u Vrsaru održano kvalifikacijsko kolo regije Zapad u ritmičkoj gimnastici u slobodnom B programu (pojedinačne i grupne vježbe). Na prvenstvu su sudjelovala tri kluba: KSRG Gazela (Pula), KRSG Poreč (Poreč) i KREG Galatea (Funtana-Vrsar).

U kategoriji Mini MILA RAKOVAC je osvojila 2. mjesto u vježbi bez rekvizita,

HELENA GLAVAŠ osvojila je 6. mjesto. Nadalje, MIA BENČIĆ osvojila je 7. mjesto, VICTORIA JOVANOVSKI osvojila je 8. mjesto, LENA VELENIK je osvojila 10. mjesto i DONA LAKOVIĆ koja je ujedno i debitirala zaključila je natjecanje sa 12. mjestom.

U kategoriji mlađih Kadetkinja STEFANI VALENTA je osvojila 2. mjesto,

LENA MRKOBRADA 3. mjesto, MARA JURCAN 3. mjesto.

ERINA ABDIU je na 8. mjestu, a NINA LUCIJA DOBŠA je deseta.

U kategoriji Juniorki GITA JAKUS osvojila je 4. mjesto dok je LEA KLAIĆ na šestom mjestu.

U kategoriji Seniorke JELENA KRALJEVIĆ je zlatna u višeboju kao i po rekvizitima.

Županijsko prvenstvo ujedno je i kvalifikacijsko kolo za Prvenstvo Hrvatske koje će se održati u Puli 17. lipnja.

NOVIGRAD: Lipanj u CMIK-u uz komediju UPKA Errora, filmske hitove i balet “Petar i Vuk”