Izvrstan nastup porečkih plivača – Toma Popović osvojio pet medalja na županijskom prvenstvu

Foto Plivački klub Poreč

Plivačice i plivači Plivačkog kluba Poreč nastupili su na Županijskom prvenstvu u Puli koje se održalo od 21. do 23. listopada. Toma Popović bio je izvrstan osvojivši 5 medalja u kategoriji mlađih kadeta i jednu u kategoriji kadeta i to zlato za 50m delfin i 100m delfin (kateg. ml.kadeti), broncu za 100m delfin (kategorija kadeti), srebro za 50m slobodno i 100m slobodno, te broncu za 50m prsno.

Početnici su također bili izvrsni. Najbliže medalji bio je Tin Popović s osvojenim 4. mjestom na 50m delfin. Josip Matanović također je bio odličan na 50m slobodno s osvojenim 9. mjestom. Nastupili su još i Gianluca Vukoja, Mihael Maras, Mauro Cramer, Emir Ahmetović, Alen Mezga, Teo Novak, Mateo Barać, Vito Garilović, Mila Cvitko i Mirela Mates, objavio je Plivački klub Poreč.