Jedriličari porečkog Horizonta na dvije regate osvojili medalje i pehare

Foto JK Horizont

Ovog vikenda Jedriličarski klub Horizont iz Poreča sudjelovao je na dvije regate u različitim klasama. Regata na Malom Lošinju po imenu 2. Spring cup Mali Lošinj bila je organizirana za klasu Ilca i na njoj je sudjelovala Nika Fornažar, koja je osvojila 1. mjesto u kategoriji U16 godina, 2. mjesto u kategorije djevojke i ukupno 6. mjesto.

Nika Fornažar (prva  s desna)
Nika Fornažar (prva s desna) – Foto JK Horizont

Regata u Opatiji po imenu 29. međunarodni Karneval Kup 2023 bila je organizirana za klasu Optimist. Sudjelovalo je 6 mladih natjecatelja iz porečkog kluba i osvojili su jako dobra mjesta:

David Nicoletti, ukupno 15. mjesto, 1. mjesto u kategoriji U12,

Franco Enrico Suarez Radin ukupno 21. mjesto,

Leon Labinjan ukupno 24. mjesto, 2. mjesto u kategoriji U12,

Noel Tuš ukupno 41. mjesto,

Marko Legović ukupno 52. mjesto, a Diego Antonio Suarez Radin ukupno 69. mjesto.

Na istom mjestu su lani slavili 9. rođendan - Zlajo i Gogo - Foto privatni album gregurović