Majstorije Peteha i Terlevića za pobjedu Funtane nad Fažanom

Foto NK Funtana - Veliko slavlje u svlačionici

Funtani osvojila istarski derbi na Olivi. Massimu Terleviću 15 minuta igre bilo je dosta za “hattrick”.

Funtana je jučer na teškom gostovanju u Fažani u potpunosti i u svim segmentima igre nadigrala domaćina. Trener Vjekoslav Dorcic ima razloga za zadovoljstvo. Igrala se prva minuta susreta kada je David Štetic izveo idealan korner. Abel Peteh bio je najviši u skoku i Funtana je već vodila s 1:0.

U 56. minuti ušao je Massimo Terlević te u razmaku od 15 minuta zabio hattrick. Osim njegovih golova brzonogi Emanuel Šegon mogao je u dva navrata povisiti rezultat nakon što je pobjegao obrani domaćina.

Funtana sljedeću utakmicu igra u petak u Funtani protiv Borca iz Bakra.