Novi uspjeh porečkih triatlonaca na Rabu

Foto Triatlon klub Poreč

U subotu 8.6 održano je drugo kolo Hrvatske triatlon lige na otoku Rabu. Sudjelovalo je više od 300 natjecatelja kroz sve kategorije. Triatlon klub Poreč predstavljala su dva člana. Sebastian Nicoletti odradio je svoj prvi triatlon i odmah se popeo na postolje. U sprint triatlonu zauzeo je izvanredno 3. mjesto u kategoriji M40.

Sebastian je započeo s MTB-om, kasnije se pronašao u trčanju. Kada se pridružio TK Poreču počeo je intenzivno trenirati za triatlon što je dovelo do ovog nevjerojatnog rezultata. Marko Horvat nastupio je u sprint triatlonu i to u kategoriji M35. Marko je ponovo pokazao da je kvalitetan triatlonac koji niže uspjeh za uspjehom. I ovog se puta popeo na postolje i osvojio brončanu medalju.

Na Rabu je konkurencija bila jaka te je TK Poreč izrazito ponosan na svoje triatlonce i mjesta koja su osvojili. Rezultati se mogu naći na linku: https://my.raceresult.com/287366/results#1_9E8D1C