Novigradu pet medalja na županijskom natjecanju iz stolnog tenisa

Foto Stolnoteniski klub Novigrad

Proteklog vikenda u Umagu održan je četvrti po redu županijski turnir u stolnom tenisu za sve mlađe kategorije stolnotenisača i stolnotenisačica. Nastupilo je blizu četrdesetak natjecatelja u četiri dobne skupine iz većine istarskih klubova. Za Stolnoteniski klub Novigrad nastupilo je čak sedam mlađih članova kluba. U kategoriji Najmlađe kadetkinje Katia Atanasić osvojila je srebro, a Elani Kozmi broncu. U kategoriji Najmlađi kadeti  Leon Bartolić i Alex Blašković osvojili su broncu, dok je Etian Sinčić ovoga puta ostao bez odličja. U kategoriji Mlađi kadeti Evan Andreašić osvojio je broncu dok je u kategoriji Kadeta zapažen nastup imao Noel Bernich, no natjecanje je završio plasmanom iza četvrtog mjesta.

Nova prilika za osvajanje medalja na rasporedu je već idućeg vikenda kada se održava dvodnevni  međunarodni stolnoteniski turnir u Opatiji pod nazivom “Milenij Open 2023.“ na kojem se nadaju i nastupu svojih mladih stolnotenisača i stolnotenisačica. Tijekom svibnja održat će se i tradicionalni klupski TOP 10 za sve članove Stolnoteniskog kluba u Novigradu, a krajem mjeseca u planu je i odlazak u Zagreb na popularni stolnoteniski turnir “Zagiping 2023.“.