POREČ: Jadran iščupao bod u Novom Vinodolskom

Ilustracija NK Jadran

Bili su blizu pobjede jučer sjajni nogometaši porečkog Jadrana kod Vinodola. Domaćin je poznat po tome da s Bahalina bodovi teško odlaze, a tako je bilo i danas, iako je Šuranova momčad odigrala odličnu utakmicu, piše Istrasport.eu.

Već je u sedmoj minuti Igor Lepinjica pokazao zašto je doveden i po blatnjavom terenu matirao Godinića za slavlje Porečana. Ipak, u narednih pola sata Vinodolci jače pritišću pa preko Begića i na početku drugog dijela Čuturila dolaze do preokreta.

Nije se trebalo dugo čekati na novi. Emanuel Valenta zabio je treću utakmicu zaredom u 53. minuti za 2:2, a Oliver Sumić kaznio je jednu nepažnju domaćih u 66. za 2:3. Nažalost, u nadoknadi Filipović donosi bod Vinodolu.

NOVI VINODOLSKI – TREĆA HNL ZAPAD – 6. KOLO
SUDAC: Marin Vidulin (Kanfanar) POMOĆNI SUCI: Igor Bahun i Dominik Salaj (oba Rijeka) DELEGAT: Slaven Skender (Rijeka)

VINODOL – JADRAN 3:3 (1:1)

Strijelci: 0:1 Lepinjica 7´, 1:1 Begić 26´, 2:1 Čuturilo 48´, 2:2 Valenta 53´, 2:3 Sumić 66´, 3:3 Filipović 90’+1′

Žuti kartoni: Smolčić, Vidović, Tomić, Tonković (Vinodol); Bernobić, Pavlić, Sumić (Jadran)

VINODOL: Godinić, Smolčić, Grbac, Tomić T., Čuturilo (od 71. Filipović), Tonković, Vidović (od 46. Lenac), Begić, Brnja (od 71. Pećanić), Tomić Ž., Srzentić (od 76. Petrinović).

Trener: Marijan Tomić

JADRAN: Pavlić, Ilić, Užila, Lepinjica, Perković (od 83. Videkić), Terlević (od 67. Dujanić), Sumić, Bernobić, Banić, Valenta, Radman.

Trener: Dalibor Šuran