POREČ: Karate klub Finida osvojio tri medalje na Kupu mladosti

Foto Karate klub Finida

Na  34. Kupu Mladosti 2024., tradicionalnom karate turniru u borbama i katama za mlađi uzrast, održanom 10. veljače, u Ivanić Gradu, sudjelovalo je  490 natjecatelja iz 52 kluba Hrvatske.

Na turniru su nastupila tri natjecatelja Karate kluba ”Finida”  iz Poreča, u borbama, te ostvarili vrlo dobar rezultat osvojivši tri medalje: jednu srebrnu i dvije brončane.

Srebrnu medalju osvojio je Petar Puškarić u kategoriji mlađih kadeta (- 39kg), dok je u kategoriji učenika (- 39kg) osvojio broncu.

Za drugu brončanu medalju izborila se Eva Paola Ramaja, u kategoriji mlađih kadetkinja (- 49kg).

Nažalost, Paola Puškarić, kategorija mlađih učenica (- 27kg), u prvoj repasažnoj borbi za 3. mjesto, meč je izgubila, te se u konačnici plasirala na 7.mjesto.

Besplatno predavanje za poduzetnike u Pazinu – Kako iskoristiti bespovratna EU sredstva za razvoj svog poslovanja