in

POREČ: Karate klub Finida županijski prvak u katama

U nedjelju u organizaciji Karate saveza Istarske županije i tehničkoj organizaciji Karate kluba Finida iz Poreča održano je Županijsko prvenstvo u katama pojedinačno i ekipno za sve uzraste, od cicibana (6, 7 godina) pa do seniora i veterana (+35 godina).
 
Na Županijskom prvenstvu nastupilo je oko 60 natjecatelja pojedinačno i 10 ekipa iz 6 istarskih karate klubova: KK Amfora Fažana, KK Finida Poreč, KK Istra Pula, KK Sensei Pazin, KK Novigrad, i KK Vrsar.
 
Finidini natjecatelji i ovoga su  puta ostvarili odličan rezultat osvojivši ukupno 39 medalja: 15 zlatnih, 13 srebrnih i 11 brončanih.
 
Po završetku natjecanja izvršeno je bodovanje te je porečka Finida osvojila 1. mjesto u ukupnom poretku klubova i tako postala najuspješniji klub ovogodišnjeg županijskog prvenstva u katama.
 
Osvajači medalja su:
 
1. mjesto: Sara Škofić, djevojčice 8 godina
1. mjesto: Petar Puškarić, dječaci 9 godina
1. mjesto: Mile Vladušić, dječaci 10 godina
1. mjesto: Ana Matošević Petrović, djevojčice 10 godina
1. mjesto: Eva Paola Ramaja, djevojčice 11 godina
1. mjesto: Marija Šimunović, djevojčice 12 godina
1. mjesto: Emili Jurcan, djevojčice 13 godina
1. mjesto: Iva Samovojska, kadetkinje
1. mjesto: Galen Oštir, juniori
1. mjesto: Iva Samovojska, juniorke
1. mjesto: Amir Rešidović, seniori
1. mjesto: Amir Rešidović, veterani 35+
1. mjesto: ml.učenice ekipno-ekipa 1 (Paola Puškarić-Sara Škofić-Luna Paulović)
1. mjesto: učenici ekipno-ekipa 1 (Mile Vladušić-Lean Šolaja-Karlo Kos)
1. mjesto: ml.kadetkinje ekipno (Marija Šimunović-Emili Jurcan-Kate Radović)
 
2. mjesto: Irma Mešić, djevojčice 8 godina
2. mjesto: Tina Štifanić, djevojčice 9 godina
2. mjesto: Lucija Jozić, djevojčice 10 godina
2. mjesto: Filip Ćurko, dječaci 11 godina
2. mjesto: Cintya Radovan, djevojčice 11 godina
2. mjesto: Kate Radović, djevojčice 12 godina
2. mjesto: Nicolas Kos, dječaci 13 godina
2. mjesto: Nina Arizanović, djevojčice 14 godina
2. mjesto: Nika Baf, kadetkinje
2. mjesto: Alan Srdoč, kadeti
2. mjesto: Galen Oštir, seniori
2. mjesto: ml,učenice ekipno-ekipa 2 (Petar Puškarić-Irma Mešić-Tina Štifanić)
2. mjesto: učenici ekipno -ekipa 2 (Patrick Ćurko-Filip Ćurko-Jan Štifanić)
 
3. mjesto: Luna Paulović, djevojčice 8 godina
3. mjesto: Patrick Ćurko, dječaci 9 godina
3. mjesto: Lean Šolaja, dječaci 10 godina
3. mjesto: Karlo Kos, dječaci 10 godina
3. mjesto: Lana Kadum, djevojčice 10 godina
3. mjesto: Tina Maraston, djevojčice 10 godina
3. mjesto: Jan Štifanić, dječaci 11 godina
3. mjesto: Lucija Trifunović, djevojčice 13 godina
3. mjesto: Bruno Nannicini, dječaci 13 godina
3. mjesto: učenice ekipno (Cintya Radovan-Lucija Jozić-Ana Matošević Petrović)
3. mjesto: učenice ekipno-ekipa 2 (Eva Paola Ramaja-Lana Kadum-Ellena Stanik)
 

Autor: Karate klub Finida

Ivana Paradžiković više ne vodi ‘Provjereno‘? Ekipi emisije obznanjeno da više nije dio emisije

MARČANA: Počeli upisi u Dječji vrtić Vrtuljak