POREČ: Seniori pobijedili, donosimo sve rezultate Jadranovih ekipa

Seniori NK Jadran Poreč su u još jednom derbi susretu 3.HNL Zapad uzeli 3 boda, ovog puta pobjedom od 2-1 na teškom gostovanju u Labinu protiv NK Rudar. Porečani su odlično otvorili susret i poveli u 4.minuti nakon fantastičnog pogotka Tikasa, nakon toga im je poništen pogodak Maružina, a pobjedu od 2-1 je donio ponajbolji igrač lige, Igor Lepinjica, koji je u 87. minuti zakucao odbijanac nakon promašenog jedanaesterca.
Obje ekipe su odigrale jednu čvrstu i pravu derbi utakmicu, a bez obzira što su bili bez nekoliko igrača koji su standardni, momci trenera Dalibora Šurana pokazali snagu, karakter i dobru pripremu te zasluženo nastavili utrku za naslov u 3.HNL.

U subotu 17.04 u 16:30 NK Jadran na svom Velom Jože dočekuje NK Vinodol.

Momčadi Škole nogometa su imale još jedan aktivan vikend, ovoga puta u nešto manjem obujmu, jer su natjecanja u sklopu NS Rijeka privremeno stopirana, a više je utakmica odgođeno:

Prednatjecatelji U11 B/C – NK Funtana – NK Jadran Poreč 0 – 7

Mlađi pioniri U13 B – NK Mladost Rov.Selo – NK Jadran Poreč 1 – 0
Mlađi pioniri U13 C – NK Moela – NK Funtana 1 – 3

Seniori – NK Rudar Labin – NK Jadran Poreč 1 – 2 (Tikas, Lepinjica)

LABIN – Gradski stadion – III HNL ZAPAD – 17. KOLO
SUDAC: Vedran Jelenčić (Kastav) POMOĆNI SUCI: Alen Gamilec (Krapina) i Jurica Šarić (Dugo Selo)

RUDAR – JADRAN 1:2 (1:1)

Strijelci: 0:1 Tikas 5′, 1:1 Rudan 22′, 1:2 Lepinjica I. 87′

Žuti kartoni: Golić D., Kurtić, Golja (Rudar) Banić, Terlević, Radman (Jadran)

Crveni kartoni: Načinović 88′ (Rudar, dva žuta kartona) Tikas 90′ (Jadran, dva žuta kartona)

RUDAR: Bulat, Načinović, Urošević, Rudan, Giljanović (46. Kovačević), Macan, Petrović (46. Golja), Dadić, Kurtić, Golić I., Golić D. (69. Licul)

Trener: Zoran Peruško

JADRAN: Pavlić, Šverko (73. Užila), Ilić, Mofardin (65. Leko), Maružin A., Lepinjica I., Ivetić (62. Terlević), Banić, Tikas, Ereiz (73. Dujanić), Radman

Trener: Dalibor Šuran