POREČ: SRK Running Fox uspješan na teškom Promina trailu – Pobjedničko postolje osvojio Matija Lisec

Foto SRK Running Fox Poreč

Najbolji rezultat ostvario je Matija Lisec koji je pobijedio na 39 kilometara

Jubilarno deseto izdanje utrke Promina trail održano je u subotu u okolici Drniša. Start i cilj bili su u samom centru Drniša, a natjecateljima su bile ponuđene četiri različite dužine staza. Osam članova Sportsko rekreacijskog kluba Running Fox iz Proea rasporedilo se po svim dužinama. Na stazi od 11 kilometara nastupile su Valentina Dželalija, Marina Petretti i Mateja Pančelat, na 23 kilometra trčali su Damir Černac i Entoni Širol, na 39 kilometara Marijan Dželalija i Matija Lisec i na onoj najdužoj od 55 kilometara Milan Budinski.

Četiri trkača u top 10

Svi članovi kluba uspješno su završili svoje utrke što je samo po sebi uspjeh s obzirom da se natjecanje odvijalo po iznimno teškom, a na dijelovima i surovom terenu. Čak polovica trkača plasirala se unutar deset najboljih u službenom poretku. Na 11 kilometara sedmo mjesto zauzela je Mateja Pančelat, na 39 kilometara Marijan Dželalija bio je također sedmi, a na 55 kilometara Milan Budinski osvojio je šesto mjesto. Najbolji rezultat ostvario je Matija Lisec koji je pobijedio na 39 kilometara s vremenom 4:07:20.

Foto Kickboxing klub King

Porečki Kickboxing klub King osvojio dvije medalje na svjetskom kupu

Foto Amir Rešidović

Još jedna medalja stigla u POREČ: Novi uspjeh najtrofejnijeg istarskog karatiste Amira Rešidovića