Još jedna medalja stigla u POREČ: Novi uspjeh najtrofejnijeg istarskog karatiste Amira Rešidovića

Foto Amir Rešidović

U subotu 23. ožujka u dvorani na Zametu u Rijeci održan je TAD kup, međunarodni turnir s više od 800 natjecatelja u svim kategorijama iz 7 država .To je ujedno bila i provjera forme pred Državno prvenstvo koje će se održati 6. i 7. travnja u Zagrebu.

Amir Rešidović iz Poreča osvojio je medalju. Nastupio je u izvođenju kata u kategoriji Veterani 35+. Iako je imao povoljan ždrijeg, u finalu nije uspio pobijediti aktualnog prvaka Hrvatske Damira Krsnika iz KK Alfa iz Zagreba. Tako se Amir u Poreč vratio s osvojenim drugim mjestom i srebrnom medaljom.

Amir je zadovoljan spoznajom u kakvoj je kondiciji i preostalo vrijeme od dva tjedna želi dobro iskoristiti za pripreme za Državno prvenstvo na kojima je do sada osvojio 26 odličja (13 zlata, 6 srebra i 7 bronci i spada u sami vrh najuspješnijih natjecatelja HKS na prvenstvima Hrvatske.

Foto SRK Running Fox Poreč

POREČ: SRK Running Fox uspješan na teškom Promina trailu – Pobjedničko postolje osvojio Matija Lisec