Porečan Matija Lisec pobjednik utrke Risnjak Trail, nadomak medalje i Ivan Diklić

Foto Dejan Ban - Matija Lisec

Kvarner Trails je serijal trail running utrka koji promovira Kvarner i njegova prirodna područja. U 2022. godini serijal Kvarner Trails  sastoji se od četiri trail utrke: Hahlići Trail, Risnjak Trail, Učka Trail & Malinska Trail. Nakon Hahlići Traila, ove subote održao se i Risnjak Trail na kojem su sudjelovala četiri člana Sportsko rekreacijskog kluba Running Fox iz Poreča. Utrku od 17 kilometara trčali su Matija Lisec i Marijan Dželalija. Matija Lisec pobijedio je s vremenom 1:26:27, dok je Marijan Dželalija zauzeo 25. mjesto s vremenom 1:53:56.

Foto Running Fox
Ivan Diklić – Foto Running Fox

Na utrci od 30 kilometara s vrlo jakom međunarodnom konkurencijom, odlično četvrto mjesto ostvario je Ivan Diklić s vremenom 3:06:40. Taj rezultat donio mu je i 2. mjesto u kategoriji M35. Utrku je fantastično odradio i Maksim Jerman s 3:34:19 i time zauzeo jedanaesto mjesto.

Poreč: Počeo MOT-ov ljetni plesni kamp