Porečka Finida treća u katama na Krk Kupu

Foto Karate klub Finida Poreč

U subotu, 08.06.2024. na Krku je održan 16. Krk kup 2024., karate turnir u katama i borbama od najmlađeg uzrasta do mlađih kadeta/kinja.

Na turniru je sudjelovalo oko 340 natjecatelja iz 37 klubova Hrvatske. Karate klub Finida iz Poreča sjajno su predstavili natjecatelji u katama i borbama koji su osvojili ukupno 11 medalja: 3 zlatne, 2 srebrne i 6 brončanih, te na najbolji način završili proljetni dio natjecateljske sezone.

Na osnovu osvojenih medalja, u ukupnom plasmanu u kategoriji kata, Karate klub Finida se plasirao na 3.mjesto.

Osvajači medalja su:

1. mjesto: Tia Štifanić, mini učenice 9 godina – kate (B)

1. mjesto: Aleksandar Majkić, ml.učenici 10 godina – kate (B)

1. mjesto: Sara Škofić, učenice 11 godina – kate (B)

2. mjesto: Lucija Jozić, ml.kadetkinje 13-14 godina – borbe (- 49 kg)

2. mjesto: Jan Štifanić, ml.kadeti 14 godina – kate (B)

3. mjesto: Valerie Justić, cicibanke 7 godina – kate (B)

3. mjesto: Paola Puškarić, mini učenice 9 godina – kate (A)

3. mjesto: Paola Puškarić, ml.učenice 9-10 godina – borbe (- 27 kg)

3. mjesto: Sara Škofić, učenice 11-12 godina – borbe (- 44kg)

3. mjesto: Petar Puškarić, učenici 11-12 godina – borbe (- 39 kg)

3. mjesto: Eva Paola Ramaja, ml.kadetkinje 13-14 godina – borbe (- 54 kg)

Tina Štifanić, (starije učenice 12 godina) poslije repasažnog nastupa za 3. mjesto u katama, meč je izgubila, te se u konačnici plasirala na 5.mjesto.

gimnastičarke

VRSAR/FUNTANA: Medalje za Galateice na kvalifikacijskom kolu u ritmičkoj gimnastici

umjetna inteligencija al pixabay

Predavanje za istarske obrtnike: Naučite kako koristiti umjetnu inteligenciju u poslovanju, traženju ideja, marketingu…