POREČ: Karatisti Ursula Pamić i Amir Rešidović osvojili 3 medalje na Prvenstvu Hrvatske

Ursula i Amir - Foto Karate klub Finida Poreč

U subotu, 18.02.2023., u Ivanjoj Reci održano je Prvenstvo Hrvatske u katama za seniore i veterane, pojedinačno i ekipno. Na Prvenstvu su nastupili najbolji kataši iz Hrvatske koji su se borili u pojedinačnim i ekipnim kategorijama za naslove prvaka Hrvatske. Karate klub Finida iz Poreča odlično su predstavili Amir Rešidović i Ursula Pamić, osvojivši ukupno 3 medalje – 1 srebrnu i 2 brončane.

Drugo mjesto i srebrnu medalju osvojila je Ursula Pamić u kategoriji veteranke 35+ godina, dok se Amir Rešidović uspio izboriti za dvije brončane medalje u kategoriji veterani 35+ godina i veterani 50+ godina, priopćeno je iz Karate kluba Finida.