Porečki rukometaši svladali Nizozemce i k njima putuju s čak 6 golova prednosti!

Foto RK Poreč

Jako dobar početak porečkih rukometaša pod vodstvom trenera Dinka Đankovića u EHF European Cup 2019./20.

Na domaćem parketu Velog Jože savladali su sinoć nizozemski HV KRAS iz Volendama rezultatom 29:23 i tako si osigurali prednost od 6 golova za uzvrat u Volendamu, koji će se odigrati 7. rujna s početkom u 15.30 sati.

Pokazali su Porečani već u prvom poluvremenu, da su se ozbiljno pripremali za utakmicu EHF kupa, pa je u 24. minuti semafor pokazivao +7 za Poreč (13:6), a na odmor se otišlo rezultatom 15:11.

U drugom poluvremenu Porečani još jače pritišču gas i u nekoliko navrata imaju prednost od devet golova, te utakmicu sigurno privode kraju do konačnih 29:23.

U domaćim redovima najprecizniji su bili Marin Sakić sa 7 golova iz isto toliko pokušaja, a identičan skor je imao i kapetan Matija Rađaković.

Kod gostiju se istakao Erik Blaauw sa 6 pogodaka, a jedan manje zabio je Leon Geus.