Sjajan uspjeh Zeusa iz Vižinade na Croatia openu – 5. memorijalu „Davor Jović“

Foto KK Zeus Vižinada

Gradska sportska dvorana u Makarskoj u subotu je ugostila 26. Croatia Open 2022 i 5. Memorijal Davor Jović, održan u organizaciji Kickboxing kluba Mawashi, te pod vodstvom proslavljenog kickboksača i četverostrukog svjetskog prvaka Pere Gazilja. Natjecanja su se odvijala na ukupno 5 borilišta, na kojima je nastupilo više od 400 boraca iz 51 kluba iz Hrvatske, BiH, Slovenije i Srbije, a borbe su se održavale u disciplinima point fighting, light contact, kick light i K1.

-Kad u jutarnjim satima svojom borbom prvi otvoriš natjecanje i završiš ga tek u 21 sat pobjedom u finalu zaslužuješ veliki pljesak. Zato “kapa do poda” za naše natjecatelje Niku, Erin, Davida i Simona koji su pokazali veliku fizičku i psihičku spremu. Iako je natjecanje bilo naporno i dugotrajno nisu prestajali bodriti i motivirati jedni druge. Sklapajući nova poznanstva i uvažavajući protivnika pokazali da imaju sve kvalitete koje odlikuju velike sportaše, javlja Dorjano Arman iz Kickboxing kluba Zeus iz Vižinade koji se doma vratio s čak šest medalja.

Osim u disciplini point fighting u kojoj se vižinadski natjecatelji inače bore, Nika i Erin okušale su se i u disciplinama light contact i kick light – i obje su osvojile zlato!