Tarski učenici istarski prvaci u odbojci i rukometu, idu na državno prvenstvo

Odbojkaška ekipa OŠ Tar-Vabriga

Sportaši i sportske ekipe uz mentorstvo učitelja Hrvoja Paića nižu sportske uspjehe za OŠ Tar-Vabriga. Nedavno su dječaci iz sedmih i osmih razreda osvojili čak dva županijska natjecanja.
Prošli mjesec održano je Županijsko prvenstvo školskih sportskih društava osnovnih škola u odbojci za dječake u gradskoj sportskoj dvorani u Novigradu. Tim je pokazao izvanrednu igru i timski duh, što ih je dovelo do zaslužene pobjede. Tarska ekipa osvojila je prvo mjesto i titulu županijskog prvaka.

Rukometna ekipa OŠ Tar-Vabriga

U srijedu 6.3.2024. je rukometna ekipa dečki u sličnom sastavu sudjelovala na Županijskom natjecanju u rukometu. Osnovna škola Tar-Vabriga ostvarila je izvanredan uspjeh osvojivši 1. mjesto. Pokazali su iznimnu predanost i vještinu na terenu pod stručnim vodstvom mentora Hrvoja Paića. Došli su do prvog mjesta bez ijednog poraza.

-Sada se naša odbojkaška i rukometna ekipa pripremaju za državno natjecanje. Želimo im puno sreće i očekujemo puno uspjeha, poručili su iz škole.