Velik dan za hrvatski sport: Rukometaši love ZLATO, a vaterpolisti BRONCU

Hrvatski rukometaši danas protiv Španjolske od 16.30 sati u velikom finalu Europskog prvenstva u Stockholmu love jedino zlato s velikih natjecanja koje im nedostaje u bogatoj kolekciji medalja, a utakmicu možete gledati na RTL-u.

Vaterpolisti će u borbu za brončanu medalju protiv Crne Gore krenuti u 17.20 sati, a utakmicu možete gledati na drugom programu HRT-a.

Hrvatski rukometaši već su igrali protiv Španjolske u drugoj fazi natjecanja, kada je Hrvatska u drugom poluvremenu gubila sa šest pogodaka razlike, ali je na kraju završilo neodlučeno 22:22.

Vaterpolisti su igrali protiv Crne Gore također u ranijoj fazi natjecanja. Tad su pobijedili Crnu Goru 11:10, iako su prije početka zadnje četvrtine imali vodstvo od 10:5. (Izvor Narod.hr)