Velika pobjeda malih Porečana na minibasket turniru u Rovinju

U Rovinju se nedavno u organizaciji Košarkaškog kluba Rovinja održao 3. Minibasket turnir – Kup Sv. Nikole u kategoriji dječaka i djevojčica.

Na turniru je u kategoriji dječaka nastupilo ukupno 6 ekipa podijeljenih u 2 grupe i to: KK Rovinj, KK Pazin, KK FSV, KK Poreč, KK Novigrad i KK Kastav.

Porečki su dječaci u razigravanju unutar grupe pobijedili KK Novigrad rezultatom 41:4, te KK Kastav rezultatom 18:13, te su tako unutar svoje grupe u ukupnom poretku zauzeli 1. mjesto.

Nakon toga je uslijedila ‘borba’ u finalu gdje su pobijedili ekipu KK FSV rezultatom 33:22.

6. KK Novigrad

Ekipa Poreča nastupila je u sastavu: Adrian Ljubović, Dominik Ljubović, Nikolas Arklinić Miljanović, Nina Arizanović, Noa Arizanović, Anes Mehmedović, David Gluhak, Mihajlo Lazarević, Amar Mehmedović, Danijel Laković, Matteo Majkus, Armin Mešić i Ivan Tesla. Trener: Igor Valić.

Uz službeni dio turnira, održala su se natjecanja u poligonu i šutu u kategorijama za dječake i djevojčice.

Član porečkog kluba Dominik Ljubović u konkurenciji 12 igrača osvojio je ukupno 3. mjesto u poligonu, a Mihajlo Lazarević, također u konkurenciji 12 igrača, 2. mjesto u šutu!

Također, Nina Arizanović igrala i za dječake KK Poreč i za djevojčice KK Rovinja, priopćeno je iz ovog porečkog kluba.

VRSAR: Božićnice umirovljenicima dijele se od 16. prosinca

S 14. na 15. prosinca: U cijeloj Istri noćas pojačana policijska kontrola alkoholiziranosti vozača