VRSAR: Stolnotenisačice izgubile od Varaždinki, Morena Brajković i Paolo Pulić osvojili treće mjesto

Stolnotenisačice Vrsara izgubile su u susretu 5. kola protiv ekipe STK Varaždin rezultatom 3:1.

Za ekipu iz Vrsara prvi put u susretu superlige nastupila je i mlađa kadetkinja Ema Brizić. Jedinu pobjedu zabilježila je Klara Bardač.

Vrsar je trenutačno na 8. mjestu superligaške ljestvice. Stolnotenisači su zadržali stopostotan učinak nakon domaće pobjede nad ekipom Jadrana iz Poreča rezultatom 4:1. Opet su sjajni bili Jadran Kovačev, Jan Grujović i Leo Lukez.

I odigran je 1. županijski turnir za mlađe kategorije u Pazinu. Izdvajamo prve nastupe za STK Vrsar Paole Koraca i Emila Prekalja.

Morena Brajković osvojila je 3. mjesto u konkurenciji mlađih kadetkinja. Paolo Pulić također 3. mjesto u najmlađim kadetima.

Najbolji u kadetkinjama i kadetima su bili sestra i brat Ana i Leo Lukez isto članovi stolnoteniskog kluba Vrsar.

U četvrtak je na rasporedu turnir prigodom Fešte Svetog Martina, zaštitnika Vrsara u svim kategorijama. Turnir počinje u 15 sati u dvorani osnovne škole.

U petak počinje i međunarodni turnir u Varaždinu za mlađe kategorije na kojem nastupaju i natjecatelji iz Vrsara.