VRSARSKI stolnotenisači na brojnim natjecanjima: Prva mjesta osvojile Ema Brizić i Ana Lukez

Proteklog tjedna svi članovi Stolnoteniskog kluba Vrsar imali su različite aktivnosti. Seniori su u rijeci odigrali susret 4. kola 2. Hrvatske lige protiv ekipe “Matulji” i izgubili rezultatom 4:2.

Paolo Pulić i Ema Brizić bili su u kampu Hrvatskog stolnoteniskog saveza koji je održan u Puli. Seniorke su igrale dvostruko kolo Superlige u Varaždinu i ostvarile po jednu pobjedu i poraz.

Na prvenstvu PIG regije, pojedinačnom prvenstvu  Primorsko-Goranske i Istarske županije održanom u Poreču za klub iz Vrsara na postolju su bili: Ema Brizić 1. mjesto -mlađe kadetkinje, Morena Brajković 3. mjesto. Ana Lukez 1. mjesto-kadetkinje. Ema Brizić 2. mjesto – kadetkinje. I na kraju, u Zagrebu je održan TOP 8 najmlađih kadeta Hrvatske 2. grupe. na kojem je Emil Prekalj osvojio 5. mjesto.