Više novosti

• in

RK Poreč uvjerljiv u istarskom derbiju 9. kola premijer lige

Tko je uspio doći do ulaznice za utakmicu, gledao je pravi derbi u prvom poluvremenu koje je završilo 15:12, jer u drugom poluvremenu ekipa iz Umaga kao da nije ni postojala.  Odvajaju se tako porečki rukometaši serijom golova 5:0 na velikih 8 golova prednosti u 39. minuti i dalje samo rutinski odrađuju posao do kraja susreta koji je […] Opširnije

• in

Tri pobjede i jedan poraz za mlade uzraste RK Poreč

U petak, 19. listopada,  u porečkoj dvorani Žatika dječaci A trenera Matije Rađakovića odigrali su odgođeno (zbog zauzetosti dvorana ) 2. kolo županijske lige i upisali prva 2 boda u tablicu. Bili su bolji od vršnjaka iz RK Rudan Labin i pobijedili rezultatom 10:6. Mlađi kadeti trenera Tilena Tomšiča su u 2. kolu županijske lige upisali poraz od RK Rudan Labin 10:16. Već sljedeći dan u subotu, 20. listopada, […] Opširnije

• in

Poraz Porečana: RK Dubrava – RK Poreč 27:22 (12:10)

Prva ekipa porečkih rukometaša sinoć je poražena u Dubravi rezultatom 27:22 za domaćina, falilo je snage u drugom poluvremenu da bi se mogla igrati čvrsta obrana kao u prvom protiv RK Dubrave koja zasigurno ima puno veću širinu na klupi od Poreča. U redovima RK Poreča valja istaknuti kapetana Matiju Rađakovića s 8 pogodaka iz isto toliko šuteva i Vedrana Mataiju koji je zabio 5 golova iz […] Opširnije