
VRSAR-FUNTANA: Učenice OŠ V. Nazora osvojile medalju na istarskom odbojkaškom natjecanju
Novigrad je bio domaćin Županijskog natjecanja iz odbojke za djevojčice. Učenice Šškolskog sportskog društva Vrsar-Funtana nakon izvlačenja po skupina igrale u skupini „A“ sa ekipama: ŠSD-a „Illyricus“ iz Labina, „Mladost Umag“ iz Umaga te „Bumbi“ iz Vodnjana, dok su u skupini „B“ bile ekipe ŠSD-a „Stoja“ iz Pule, „Mladost Pazin“ iz Pazina te „Galeb“ iz […] Opširnije














