
Pohvale za pulsku bolnicu iz Poreča: “Skidam im kapu do poda. Imaju djelić moga srca”
Uobičajemo čitamo i slušamo svakodnevno samo negativne stvari, a pogotovo iz zdravstvenog sustava koji nam je u velikim problemima, ne samo zbog kroničnog nedostatka medicinskog kadra. Upravo zbog toga lijepo je čuti pohvale i zahvale koji dolaze od pacijenata. Jer nikad nije sve tako crno, a mnogi su, zapravo većina, koji u bolnicama vrijedno rade […] Opširnije














